قوانین کریپتو کوئین

 

  • ساعات کاری کریپتوکوئین در حال حاضر 11:30 تا 23:30 می باشد.
  • حداقل خرید و فروش 50 دلار می باشد و اعتبار قیمت ها محدود به 10 دقیقه و در مواردی که بازار نوسانیست 5 دقیقه می باشد.
  • قیمت خرید اعلامی برای 300 واحد تتر به بالا می باشد،برای مبالغ کمتر پی وی ادمین استعلام کنید.
  • تمامی ارزها قابل خرید و با توجه به قیمت تتر محاسبه می شوند.
  • اولویت معامله با ما بانک ملت و ملی می باشد.

 

 

✅مراحل احراز هویت:

????در مرحله اول بر روی یک کاغذ ذکر می کنید که از کانال کریپتو کوئین خرید می کنید به این مقدار یا تعداد؛ در این تاریخ و ساعت به همراه شماره تلفن ثابت و موبایل و آدرس؛ همچنین ذکر شود که این خرید صرفا برای سرمایه گزاری در حوزه ارزهای دیجیتال است و کارت متعلق به خود شما و جهت خرید شخصیست و بنویسید که من می دانم کلاهبرداران با عناوینی مثل کاریابی و مالیات و سقف تراکنش روزانه قصد سواستفاده از حساب دیگران را دارند پس اطلاعات حسابم را در اختیار کسی قرار نمیدهم زیرا میدانم این کار جرم و خطا کار مجرم است⛔ همچنین مسئولیت هرگونه سواستفاده ازین خرید بر عهده شخص شماست. درنهایت امضا کنید‌.

????در مرحله دوم مدارک را روی دستنوشته قرار دهید و از هرسه (کارت ملی؛ کارت یا  کارتهای بانکی که پول از آنها پرداخت می گردد و دستنوشته) عکس بگیرید.

????در مرحله سوم با کل مدارک مرحله قبل( کارت ملی و بانکی و دستنوشته) از خودتان سلفی بگیرید.

???? برای مرحله اخر لایو سلفی (یا ویدیو مسیج) تلگرام بگیرید و در حین لایو توضیحات دستنوشته را بخوانید و مشخصات خود و مدارک رو به صورت کامل شرح و در ویدیو نشان دهید.

????ضمنا تایم کاری شنبه تا پنج شنبه از ساعت 12 الی 22 می باشد. خواهشمندم در این تایم اقدام به احراز هویت و خرید و فروش نمایید،فقط و فقط در مواقع فورس تماس بگیرید و حتی المکان از برقراری تماس خودداری فرمایید. همچنین در کانال اعلام قیمت که ایدی آن در زیر ذکر شده عضو شوید. باتشکر فراوان

@cryptoqueen66
@CryptoQueenUsdt